Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Robert Maciga

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme krásné celoroční ubytování. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Náš gril je tu pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baba Jaga

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Anežka

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Pod Kyčerků

Nabízíme vám také levné ubytování. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Máme u nás k dispozici také krb. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Alka

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Naše zařízení poskytuje také ubytování v apartmánech. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Máme u nás k dispozici také krb. Doporučujeme vám využít naše ubytovací služby a posoudit tak jejich vysokou kvalitu. Samozřejmostí je možnost využití kuchyňského koutu. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Fojtka

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Dokážeme vám připravit velmi chutná jídla. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Naše kuchyň je plně vybavena. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Ostrý

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třetí chalupa u Smrčiny

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování rodinného typu v našich apartmánech. Vyzkoušejte dovolenou v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Sýkorová

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Našim klientům nabízíme také využití lednice. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Máme u nás k dispozici také krb. Půjčíme Vám i vlastní gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Šindlov

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. U nás můžete získat skutečně levné ubytování. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku