Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TRV, s.r.o.

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Nabízíme čisté ubytování. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Adamem

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Markéta Jílková

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Při letní dovolené u nás můžete využívat i gril. Neváhejte využít i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roubenka Vilík

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Poskytujeme ubytování pro účastníky sportovních soustředění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koukal - penzion

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Naše lednice je vám samozřejmě k dispozici. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Lesanka

Poskytujeme kvalitní ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Jme vybaveni na pořádání společenských akcí. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. V našem areálu můžete uspořádat i své oslavy. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Orlické hory - U Mamuta

Rádi vás u nás ubytujeme. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Lužanka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Lusitania

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Lubinský

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Počítat můžete také s možností parkování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku