Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata Šajtava

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. K rychlému ohřevu pokrmů je pro vás zajištěna i mikrovlnná trouba. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Našim klientům je zajištěna možnost využití lednice. Naše kuchyň je plně vybavena. Součástí našeho tábora je kvalitní ubytování. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Rudnik

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Můžete si u nás zarezervovat také ubytování v chatách. Nabízíme vybavenou kuchyň. Vybavení zahrnuje sprchový kout. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Čertovy kameny

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Pro volný čas je vám k dispozici kulečník. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Koráb

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Firemní akce dle vašich představ vám rádi pomůžeme zorganizovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Laura

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Můžete se připojit k wifi síti. K dispozici je vám připravené ohniště. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Drazdík

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rabštejn

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Zabýváme se ubytováním v chatách. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Pazderna

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Po dohodě si u nás můžete zahrát šipky. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata U Vleku

Využijte naší nabídky ubytování. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Využívat můžete společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Götzů

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. U nás můžete využít také lednici. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku