Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Vohradská

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Využijte krásné výlety do okolí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata U rybníka

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny na naší chatě. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V rámci našich komplexních služeb je vám k dispozici i infrasauna. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Jelínková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Svinec

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. K dispozici je vám i společenská místnost. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHATA SPORT - SKI

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. S nabídkou našich specialit budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Karolinka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Akron

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Zajistíme Vám ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Šubišák

Vyberte si z naší nabídky ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Našim hostům nabízíme společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Renerovka

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Nabízíme ubytování v komfortních apartmánech. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku