Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Myslivna

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Užijte si u nás také výborné snídaně. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda Hubertus

Naše firma zajišťuje ubytování. Neváhejte se ubytovat v naší chatě. V prostředí našeho objektu se může uskutečnit i vaše oslava. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Juráška

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Pro naše hosty připravíme chutné jídlo. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. S vaší oslavou si u nás hravě poradíme. Nabízíme ubytování v moderních, vkusně zařízených apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační chata U Plané jabloně

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Nabízíme velký výběr chat k ubytování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. U nás je možné uspořádat sportovní soustředění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Roubíčků

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Populární kulečník máme pro vás také připraven. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jeseníky

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata HANAPETR

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování na chatě. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Boubelka

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. V našem ubytovacím objektu je vám k dispozici také skvělá infrasauna. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. K dispozici máme také krb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hracholusky

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Pokoje jsou vybavené lednicí. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Amadeus

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku