Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Čertovy kameny

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Pro volný čas je vám k dispozici kulečník. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Koráb

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Firemní akce dle vašich představ vám rádi pomůžeme zorganizovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Laura

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Můžete se připojit k wifi síti. K dispozici je vám připravené ohniště. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Drazdík

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rabštejn

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Zabýváme se ubytováním v chatách. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Pazderna

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Po dohodě si u nás můžete zahrát šipky. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata U Vleku

Využijte naší nabídky ubytování. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Využívat můžete společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Götzů

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. U nás můžete využít také lednici. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hrdinka

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Rádi Vám nabízíme k využití také lednici. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roubenka u Fantíků

Poskytujeme kvalitní ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Užijte si dovolenou v našich apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku