Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rekreační chalupa Rozárka

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte také možnosti parkování u našeho ubytovacího objektu. U nás máte možnost také využívat lednici. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naši hosté mají zajištěno parkování. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kněžická chalupa

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme pohodlné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Dvoračky

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata

Nabízíme vám také levné ubytování. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě. Využijte výlety do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U sv. Floriána

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Baronka

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Nabízíme vybavenou kuchyň. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Potoka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Apartmány pro všechny náročné hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Horníků

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Rádi vám poskytneme také naše prostory vyhrazené kuřákům. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. U našeho ohniště si můžete večer posedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Maciga

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku