Nepřehlédněte

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata Kaste

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. Náš bar vám zajisté zpříjemní pobyt. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pohodlné ubytování. Ve volných chvílích si přijďte zahrát šipky. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Eva

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. U nás je možné sjednat si výhodnou plnou penzi. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Vleku

Naše firma se specializuje na ubytování. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Detecha

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme k využití také lednici. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Sedmikráska

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Realizace vaší oslavy u nás není problém. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krušnohorský penzion Javor

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Nabízíme vám také možnost stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kořenov

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách. Naše kuchyň je plně vybavena. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Dokážeme vám připravit velmi chutná jídla. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Pece

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Haničky

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Matýsek

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. Mikrovlnná trouba je našim hostům samozřejmě také k dispozici. Využít u nás můžete posezení u krbu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku