Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy Ústecký kraj

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

Horské chaty a chalupy v okresech: Děčín, Chomutov, Most, Teplice

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská bouda Šubišák

Vyberte si z naší nabídky ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Našim hostům nabízíme společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Jipan

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Wifi připojení je samozřejmostí. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKULÁŠKA, s.r.o.

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Slovan

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Vleku

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Pokoje jsou vybavené lednicí. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ski

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou. Nabízíme připojení k wifi síti. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku