Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy Pardubický kraj

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

Horské chaty a chalupy v okresech: Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oldřich Podolský

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Filip

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Vybavení zahrnuje sprchový kout. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Pro naše hosty máme parkování. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Konírna

Nabízíme možnost ubytování. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Nabízíme ubytování v čistotě. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magvia, o.s.

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využít u nás můžete posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. Můžete se připojit k wifi síti. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Adamem

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Vigona

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Poskytujeme ubytování na chatě v krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Na rozcestí

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Bukovkou

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Zezulků

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Vybírat si můžete z mnoha chutných jídel. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Nabízíme posezení u krbu. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku