Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy Kraj Vysočina

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

Horské chaty a chalupy v okresech: Jihlava, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krčma Čeřínek

Naše firma dává také možnost ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. U nás můžete využít také prostornou lednici. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Naše apartmány Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Potoka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Apartmány pro všechny náročné hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ilona

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. U nás můžete využít i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku