Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horská rekreační střediska

Každý chce za své peníze kvalitu a profesionalitu. Instituce a firmy z naší databáze, které se zabývají oblastí Horská rekreační střediska, vám ji dodají, to se můžete spolehnout.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marcela Smejkalová - Smejkalova Bouda

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Horní Lánov

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Disponujeme wifi připojením. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Nabízíme ubytování v krásných chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Mařenice

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Doulík

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Naši klienti mají možnost využít nabídky pokojů pro kuřáky. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Zaplavte si v našem vlastním bazénu. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Soláňka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Advokátů - ubytování

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Můžete také využít možnosti vlastního vaření. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BRET - Sportovní a rekreační areál

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. Pronajímáme své apartmány na různé účely. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport areál Klíny

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Seifert

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kramářova chata na Suchém vrchu

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Neváhejte využít našich apartmánů. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku