Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horská rekreační střediska

Každý chce za své peníze kvalitu a profesionalitu. Instituce a firmy z naší databáze, které se zabývají oblastí Horská rekreační střediska, vám ji dodají, to se můžete spolehnout.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Dvořák - Turistická základna Švagrov

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Grim - Vila na Vyhlídce

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bedřichovka

Nabízíme možnost ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Náš areál je mimo jiné vybaven i hřištěm na minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLDING TRAVEL, s.r.o.

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Červenohorské sedlo

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Součástí pokojů je sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI Areál Lužná

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme posezení u krbu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. U nás můžete využít i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Havelka - Astrál - Horské rekreační středisko

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a chaty Orlíček

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Roháč

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Balaš

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Součástí pokojů je sociální zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku