Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horská rekreační střediska

Každý chce za své peníze kvalitu a profesionalitu. Instituce a firmy z naší databáze, které se zabývají oblastí Horská rekreační střediska, vám ji dodají, to se můžete spolehnout.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lenka Brožovská - Penzion Kobylnice

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Rádi ubytujeme školní skupiny. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski areál Přemyslov

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sport

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Pronajímáme své apartmány na různé účely. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Miroslav

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Svým klientům také poskytujeme kvalitní apartmány. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Fortuna

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Nabízíme pohodlné ubytování. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Půjčovna lyží je praktickou službou pro zimní období. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Borůvka

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Mráz Brněnka - Penzion U zámku

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Sokolka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Zaručujeme vám čistotu v našem ubytování. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Barborka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme velký výběr chat k ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLDING TRAVEL, s.r.o.

S naším ubytováním budete spokojeni. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Zajistíme vám pohodlný apartmán. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku