Nepřehlédněte

Horská rekreační střediska

Každý chce za své peníze kvalitu a profesionalitu. Instituce a firmy z naší databáze, které se zabývají oblastí Horská rekreační střediska, vám ji dodají, to se můžete spolehnout.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Libor Klimek - Rekreační středisko Vápenky

Poskytujeme kvalitní ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou

Ubytujte se s naší firmou. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bellavilla

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Využijte i prostory společné kuchyně. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme vám ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vltava

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. U nás si také můžete zahrát kulečník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Javořinka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. K vaření můžete použít kuchyňský kout se základním vybavením. Poskytujeme ubytování na úrovni. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata Horská Kvilda

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování pro vaši rodinnou i individuální rekreaci. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imexcon Beta, s.r.o. - Chata Koksař

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Policie Harrachov

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Bělice - U žluté hrušky

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Pro své zákazníky také připravíme výhodné apartmány. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Radegast

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku