Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hnutí Hare Krišna

Prostřednictvím našich webových stránek vám nabízíme přístup k unikátní databází firem a institucí zaměřených na oblast Hnutí Hare Krišna, která vám usnadní výběr potřebného odborníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ISKCON

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Jsme církev, která nabízí duchovní vyrovnanost. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISKCON centrum pro védská studia

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Pomoc v nouzi je naším posláním. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Naše církevní přednášky si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISKCON

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Pomáháme lidem v nouzi. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Záleží nám na hodnotách Hnutí Hare Krišna. Pořádáme různé přednášky na církevní téma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISKCON Centrum pro védská studia

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Naše církev uvítá na setkání každého. Objevte s námi cestu k bohu. Zavítejte k nám, chcete-li posílit duchovní vyrovnanost. Hnutí Hare Krišna je připraveno uvítat vás ve svých řadách. Nabízíme zajištění zajímavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hare Krišna Ostrava

U nás naplníte vaše duchovní životy. Rádi Vás zveme ke společným setkáváním. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Srdečně vás zveme do našeho Hnutí Hare Krišna. Přinášíme možnost na shlédnutí poutavých přednášek. Vytváříme možnosti ke klidnému prožívání meditací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Haré Krišna Ostrava - Stará Bělá

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Nabízíme příležitost ke společnému církevnímu setkávání. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek. Nabízíme možnost zúčastnit se meditací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní společnost pro vědomí Krišny, Hnutí Hare Krišna

Dbáme především na duchovní život. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Poodhalíme vám cestu k bohu. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Zavítejte k nám, hledáte-li místo pro klidné meditace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku