Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Záchranné a bezpečnostní instituce > Hasičské sbory (Hlavní město Praha)

Hasičské sbory Hlavní město Praha

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Hasičské sbory.

Hasičské sbory v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení hasičů ČMS, SDH - Velká Chuchle

Máte možnost využít služeb naší bezpečnostní instituce. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů sídl.Ďáblice

Využijte u nás možnosti odborných služeb záchranné instituce. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. Spolehlivost je pro naši práci zásadní vlastností. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Předáme vám vždy správné informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů v Praze - Březiněvsi

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Přinášíme možnost ochrany při nejrůznějších náročných situacích. Využijte pomoci naší instituce. U nás si zakládáme na spolehlivosti. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Okresní sdružení hasičů Praha-východ

Všem potřebným poskytujeme odborné služby záchranné instituce. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Oslovte naši instituci, pokud potřebujete pomoc. Spolehlivost je naší hlavní prioritou. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Stodůlky

Neváhejte oslovit naši bezpečnostní instituci ohledně řešení Vaší náročné situace. Naše instituce nabízí pomoc. Díky naší schopnosti aktivní komunikace snadno vyřešíme vaše požadavky. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Oslovte naši instituci ohledně potřebných informací. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Oslovte naši instituci, pokud potřebujete pomoc. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Naši instituci charakterizuje především spolehlivost našich zaměstnanců. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasiči - Rescue

Odborné služby naší záchranné instituce vám vždy rádi zajistíme. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. I vy můžete využít pomoc, kterou nabízíme. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace. Naše instituce se zasazuje o důslednou ochranu veřejného pořádku. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. V rámci naší činnosti se zabýváme realizací výcviků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, SDH - Miškovice

Zajišťujeme kvalitní služby bezpečnostní instituce. Naše instituce je zřízena za účelem poskytování ochrany. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Za naší prací hledejte především spolehlivost. Zajišťujeme pomoc Vám i Vašim blízkým. Oslovte naši instituci ohledně potřebných informací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Generální ředitelství hasičského záchranného sboru ČR

Můžeme pro vás zajistit služby záchranné instituce. Naše záchranná instituce poskytuje také užitečné informace. Cílem naší instituce je přinášet Vám pomoc v krizových situacích. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Nabízíme poskytování pomoci při mimořádných událostech. Seznamte se s hlavními činnostmi Policie České republiky. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní. Vykonáváme státní požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, SDH - Ďáblice

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naše bezpečnostní instituce Vám zajistí ochranu. Naše záchranná instituce poskytuje také užitečné informace. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci. U naší instituce oceníte především spolehlivost. Snažíme se o aktivní komunikaci s klienty, která urychluje řešení jejich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku