Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

GYNOSAN, s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka- gynekolog

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Přemyslovská Purová - gynekologická ambulance

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soběslav Uhlíř - gynekologie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Kulich - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Kuchař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Šulc, privátní gynekologická ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPA Gyncentrum s.r.o. Mikulov

Soukromá gynekologická ambulance v Mikulově se zabývá gynekologickou péčí o pacientky všech věkových skupin. Provádíme preventivní prohlídky, diagnostikujeme a následně léčíme různé gynekologické potíže, neplodnost, potíže v menopause, provádíme malé gynekologické zákroky, očkujeme proti rakovině děložního čípku. Poskytujeme i diagnostiku těhotenství včetně následné péče, vedení těhotenské poradny a provádíme i prenatální screening.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku