Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Malík - gynekologie a porodnictví, s.r.o.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Vyznáváme zásady odborné péče. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Individuální přístup je nám vlastní. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Tesarčíková, gynekolog

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. K našim službám řadíme také konzultace. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Huvarová, urolog

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Poskytujeme samozřejmě také konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Pavlacký

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Felsinger, gynekolog

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Gruszszyková

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. V naší gynekologické ordinaci se vám bude věnovat zkušený gynekolog..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Skalský- Gynekologická ordinace

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GynHelp, s.r.o.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. V naší gynekologické ordinaci se vám bude věnovat zkušený gynekolog. Provozujeme předporodní kurzy pro maminky i tatínky. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gynrea, s.r.o.

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Základem naší práce je individuální přístup. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Therese Eidová- Gynekologická ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. U nás se budete cítit příjemně. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Poskytujeme také konzultace. Zajišťujeme ambulantní péči v oboru gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku