Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Trutnov

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jiří Vambera - gynekologie

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Trpák - gynekologie

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Součástí naší služby je též odborná konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Kavan - gynekologie

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Garantujeme vám individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Červíček, s.r.o. - gynekologie

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Na konzultaci u nás se budete těšit. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Patráková

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Náš personál je profesionální a ochotný. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Trpák

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Základem naší práce je individuální přístup. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku