Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Náchod

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Antonín Špáta

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bohuslav Kozderka

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Svěřte své intimní partie do našich rukou v moderní gynekologické ordinaci. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Kleprlík- Gynekologické ordinace

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Kestřánek

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku