Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. František Tošovský - Gynekologická ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Doležal-gynekolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Kavan - gynekologie

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Garantujeme vám individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Riedl - Gynekologická ordinace

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Kárníková - Gynekologická ordinace

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Červíček, s.r.o. - gynekologie

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Na konzultaci u nás se budete těšit. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Vorel - Gynekologické ordinace

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Huml - Gynekologická ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Patráková

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Náš personál je profesionální a ochotný. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Svobodová - Gynekologické ordinace

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku