Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Lubomír Voltr - Gynekologické ordinace

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Náš individuální přístup jistě oceníte. Budeme rádi, když se zaregistrujete v naší gynekologické ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Šustr-gynekolog

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Kestřánek

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Krenčík-gynekolog

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vít Svoboda - Gynekolog

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Kárníková

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pokud máte nějaký intimní problém, navštivte naši gynekologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Kulich - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslav Skřivánek- Gynekolog

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Cee - Gynekologická ordinace

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Antonín Gregor - Gynekolog

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku