Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Libuše Hájková-gynekolog

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Trpák

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Základem naší práce je individuální přístup. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Kolátor - Gynekologické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Lešková-gynekolog

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Vorel

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Budeme rádi, když se zaregistrujete v naší gynekologické ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku