Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ilona Podolská - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Nora Donátová - Gynekologická ordinace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Krykorka - Gynekolog

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Vždy klademe důraz na individuální přístup. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Boudyšová-gynekolog

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Antonín Špáta

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Stránská - Gynekologická ordinace

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Základem našich služeb je individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radoslav Mindžák - Gynekologická ordinace

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Bohuslav Kozderka

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Svěřte své intimní partie do našich rukou v moderní gynekologické ordinaci. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Sedláčková - Gynekologická ordinace

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku