Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Cee - Gynekologická ordinace

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Antonín Gregor - Gynekolog

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Mohamed Farrag - Gynekologická ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Můžete také využít naše poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zbyněk Hep - Gynekolog

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ilona Podolská - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Nora Donátová - Gynekologická ordinace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Krykorka - Gynekolog

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Vždy klademe důraz na individuální přístup. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Boudyšová-gynekolog

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Antonín Špáta

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku