Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bohumil Kleprlík- Gynekologické ordinace

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Voříšek- Gynekologická ordinace

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Dočkalová-gynekolog

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Vambera - gynekologie

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Kaplan-gynekolog

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Štěpán, CSc.-gynekolog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Individuální přístup je nám vlastní. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Trpák - gynekologie

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Součástí naší služby je též odborná konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Tošovský - Gynekologická ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Doležal-gynekolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Kavan - gynekologie

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Garantujeme vám individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku