Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Královéhradecký kraj

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

Gynekologické ordinace v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Taťána Kárníková - Gynekologická ordinace

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Červíček, s.r.o. - gynekologie

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Na konzultaci u nás se budete těšit. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Vorel - Gynekologické ordinace

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Huml - Gynekologická ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Patráková

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Náš personál je profesionální a ochotný. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Svobodová - Gynekologické ordinace

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Hájková-gynekolog

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Trpák

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Základem naší práce je individuální přístup. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Kolátor - Gynekologické ordinace

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Lešková-gynekolog

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku