Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Hradec Králové

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jan Šustr-gynekolog

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Krenčík-gynekolog

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Kárníková

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Naše odborná péče je k dispozici i vám. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Pokud máte nějaký intimní problém, navštivte naši gynekologickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Kulich - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Cee - Gynekologická ordinace

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Mohamed Farrag - Gynekologická ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Můžete také využít naše poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Nora Donátová - Gynekologická ordinace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Boudyšová-gynekolog

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radoslav Mindžák - Gynekologická ordinace

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kolomazníková-gynekolog

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku