Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gynekologické ordinace Hradec Králové

Je těžké najít profesionály v oblasti Gynekologické ordinace, ovšem s námi to bude hračka! Sestavili jsem totiž pro vás seznam institucí a firem, které vám v oblasti Gynekologické ordinace rádi pomohou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Pavel Cee - Gynekologická ordinace

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Mohamed Farrag - Gynekologická ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Můžete také využít naše poradenství. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Nora Donátová - Gynekologická ordinace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Boudyšová-gynekolog

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radoslav Mindžák - Gynekologická ordinace

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kolomazníková-gynekolog

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Dočkalová-gynekolog

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Štěpán, CSc.-gynekolog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Individuální přístup je nám vlastní. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Doležal-gynekolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Kárníková - Gynekologická ordinace

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku