Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fitness centra

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Fitness centra, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Žaneta Kaňoková, stacionární cyklistika

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. U nás nakoupíte velkoobchodní zboží za skvělé ceny. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. Maloobchodní služby nabízíme rekreačním i vrcholovým sportovcům. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fit Centrum Havířov, s.r.o.

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme oblíbený velkoobchod s bohatým výběrem sportovního zboží. Nabízíme osobní poradenství v oblasti sportu. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitness 3000

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zabýváme se prodejem pestré nabídky sportovního zboží. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. Spokojení zákazníci si u nás odpočinuli a příjemně relaxovali. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Vřele doporučujeme využít služeb naší posilovny. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bač & CZ Sport Line, s.r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Nabízíme prodej sportovního zboží. Prioritou našeho sportovního maloobchodu jsou spokojení zákazníci. Vřele doporučujeme využít naši službu solária. Naše posilovna je mezi klienty velmi oblíbená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hejtmánková - Fitness centra

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. V našem dětském koutku se jistě bude líbit vašim dětem. Vřele doporučujeme využít naše pestré fitness služby. Poskytujeme komplexní péči v oblasti masáží. Naše posilovna nabízí kvalitní služby za příznivé ceny. Nabízíme kompletní péči a poradenství v našem soláriu. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub kapitána Nema, s.r.o. - Fitness centra

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Naše fitness nabízí různé pohybové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Mihálová- Fitness centra

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Zabýváme se prodejem sportovního zboží. Naše společnost nabízí kvalitní kompletní služby v oblasti maloobchodu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Náš velkoobchod je specialistou v oblasti sportovního prodeje. Vyzkoušejte náš kvalitní sportovní trénink..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Stejskal - Fitness centra

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny. Poskytujeme kvalitní služby v oboru velkoobchodního prodeje. Vyzkoušejte naše služby v oblasti prodeje sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apolena Tůmová- Fitness centra

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme tipy na pohádkové výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FITCLUB V 2 - Fitness centra

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. Naše fitness si určitě oblíbíte. V sestavování tréninků jsme skutečnými specialisty. Rádi se vám budeme věnovat v naší posilovně. Nabízíme nepřeberné množství výletů. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku