Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmy a statky

Pomůžeme vám získat dostatek potřebných informací, které vám usnadní výběr skutečného odborníka na oblast Farmy a statky, který vyjde vstříc vaším přáním a požadavkům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Westernové městečko Boskovice, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Součástí našeho zařízení je venkovní gril. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumila Zvettlerová - GALA-B

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Krejsová - Farma Krejsa

Nabízíme kvalitní ubytování. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Čermáková - Agrofarma Lovětín

Nabízíme vám také levné ubytování. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Šťástková - Statek U Šťástků

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Ondřejíková - Dvůr Hlaváč- Farma a statek

Poskytujeme kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hájek - GPH - Bukovák

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Vršecký -farma

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Selský dvůr I.

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Hašků

Naše firma podniká v oblasti ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Můžete u nás posedět u krbu. K dispozici je vám náš bazén. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku