Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmy a statky

Pomůžeme vám získat dostatek potřebných informací, které vám usnadní výběr skutečného odborníka na oblast Farmy a statky, který vyjde vstříc vaším přáním a požadavkům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Krejsa,farma koní

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranč Všemina

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Vokatý , statek.

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Květoň - farma

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. U nás máte možnost výletů do okolí. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RANČ 3x/D, spol. s r.o. - chov ovcí, koz, koní

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Zelenka, ubytování

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Lustyk - Ubytování na statku

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Perníčková - Farma Heroutice

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecký areál Podskalní mlýn

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bio - Farma Knápkovi Iva Knápková

Naše firma vám nabízí ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme dostupné ubytování. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku