Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmy a statky

Pomůžeme vám získat dostatek potřebných informací, které vám usnadní výběr skutečného odborníka na oblast Farmy a statky, který vyjde vstříc vaším přáním a požadavkům.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Bochníček

Vyzkoušejte naše ubytování. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Alwin

S naším ubytováním budete spokojeni. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. U nás máte parkování zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Zoubková

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Zajistíme Vám spolehlivý gril. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Černého Beránka Miroslav Šašek

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Neváhejte využít i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WIHAG, spol. s r.o.

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Papoušek - Farmy

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Helena, s.r.o. - ubytování na farmě

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. V baru vám namícháme pití dle vašeho přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Křišťanová

Využijte našeho příjemného ubytování. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Lavice

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Ubytujte se v našem kempu! Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Waldmann,ubytování

Rádi vás u nás ubytujeme. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Nabízíme dostupné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku