Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lenka HájkováZlín-Jaroslavice

Jídla, která nabízíme, jsou kvalitní. Návštěvníkům našeho motorestu nabízíme i nápoje. V našem krásném motorestu si můžete kdykoli dát i občerstvení. V naší restauraci vám nabídneme skvělé jídlo. Náš motorest je vybaven i dětským koutkem.

Kontaktní údaje:

Návrší 283
76001 Zlín-Jaroslavice

 
Telefon: +420577212922, +420777758160, +420777758165

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Motorest Koliba Březolupy

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. K dispozici máme také šipky, přijďte si zahrát. Přijďte posedět na náš bar. V naší restauraci se smí kouřit. Oslavte u nás svůj velký den. V našem motorestu si můžete posedět i u vína. K našim prostorám patří také slalonek. Využijte v našem motorestu možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rekreační středisko MEOPTA TESÁK

Náš motorest má širokou nabídku jídel. Dejte si něco dobrého v našem občerstvení. Nabízíme kvalitní nápoje. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování. Zajišťujeme provoz koupaliště. Náš bar má veliký výběr pochutin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL NOVÁ RADNICE

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. U nás naleznete širokou škálu občerstvení. Specializujeme se na prodej nápojů. Spolehněte se náš ochotný přístup. Důvěřujete naší kvalitě. Zavítejte do naší restaurace na výborné jídlo. Naše ubytování nabízí útulné pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion BALTACI

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Pokud hledáte kvalitu, zastavte se u nás. V našem prostředí se budete cítit příjemně. Náš motorest nabízí různé nápoje. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem. Naše ubytování nabízí útulné pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku