Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace U Barcuchů,Zlín

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí. Hosté našeho motorestu se mohou občerstvit i v místní pizzerii. Zavítejte do našeho salonku. Na svoji oslavu u nás budete s radostí dlouho vzpomínat. Každý den nabízíme zajímavé denní menu.

Kontaktní údaje:

Mokrá 5215
76005 Zlín

 
Telefon: +420577242187, +420577242188
DIČ: CZ63468450

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

František Zátopek

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. Vyzkoušejte příjemné prostředí v našem motorestu. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem. Náš motorest nabízí i různé občerstvení. K našim službám patří také ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VS - REKREA spol. s r.o.

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Ochotně vyplníme každé vaše přání. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Odpovídáme za zaručenou kvalitu. V našem motorestu se můžete i ubytovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Motorest Koliba Březolupy

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. K dispozici máme také šipky, přijďte si zahrát. Přijďte posedět na náš bar. V naší restauraci se smí kouřit. Oslavte u nás svůj velký den. V našem motorestu si můžete posedět i u vína. K našim prostorám patří také slalonek. Využijte v našem motorestu možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Rabel

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Připravíme pro vás to nejlepší občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku