Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Silak Chrudim, s.r.o. kamna, krbySlatiňany

Vynikáme pestrými znalostmi v oblasti prodeje vybavení domů. Zákazníci naší prodejny oceňují servis služeb spojených s nákupem, a ochotu našeho personálu. Kvalitu považujeme za samozřejmost. Znalost oboru je pro nás velmi důležitá. Na našich pobočkách Vám poskytneme poradenství ohledně vybavení domu. Zajímavý sortiment naší prodejny, který splňuje předepsané normy, je mezi našimi zákazníky velmi oblíben.

Kontaktní údaje:

Presy
53821 Slatiňany

 
Telefon: +420469682024
E-mail: info@stavbakrbu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

JJJ Krby - kamna, v.o.s.

Jednou z našich služeb je prodej vybavení domů. Jsme kvalitní prodejci výbavy do domů. Se službami našeho poradenství budete zaručeně maximálně spokojeni. Dveřní kování z našeho oddělení vybavení domů je to nejlepší. Pořiďte si nový kvalitní botník. Jsme specialisté na zářivky. Vytvořte teplé, příjemné prostředí s vonnými svíčkami. Dodejte vašemu interiéru nádech výjimečnosti s luxusní tapetou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PLASTER HLINSKO, s.r.o.- krby

Naše společnost se soustřeďuje na prodej vybavení domů. Naše prodejna nabízí sortiment prodeje ve vysoké kvalitě. Zákazníci naší prodejny hojně využívají služeb spojených s poradenstvím k nabízenému sortimentu. Umožníme Vám pořídit si u nás vybavení domů i na splátky. U nás si snadno vyberete ten nejvhodnější botník. Nabízíme kvalitní zářivky za výhodné ceny. Vyberte si z mnoha druhů intenzivních vůní svíček. V sortimentu vybavení domů nabízíme i tapety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Dušek - Krby

Naše společnost se zabývá prodejem a vybavením domů dle vašich požadavků. Zabýváme se prodejem vybavení domů, které je opatřené všemi normami. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti vybavení domů. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej vybavení domů na trhu. Na našich prodejnách Vám náš profesionální personál vždy ochotně poradí. Na naší prodejně můžete využít poradenství k nabízenému sortimentu vybavení domů. Přijďte se k nám inspirovat, jak má vypadat funkční design..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Renata Medunová zahradní nábytek

Naše firma prodává vybavení domů. Při výběru našeho kvalitního sortimentu na prodejně reagujeme na aktuální trendy. V našem sortimentu najdete nejrůznější bytové doplňky podle vašich přání a požadavků. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější zářivky pro Váš domov. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vonných svíček, stačí si jen vybrat. Dodejte vašemu interiéru nádech výjimečnosti s luxusní tapetou. Pestrá nabídka našich sprchových koutů Vás překvapí. Naši zákazníci si velmi oblíbili náš široký sortiment roštů v cenově dostupných relacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku