Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Michal Kumšta - KamaOlomouc

Naše společnost se soustřeďuje na prodej vybavení domů. Naše poradenství vám usnadní váš výběr vybavení. U nás si snadno vyberete ty nejvhodnější bytové doplňky. V našem ráji zářivek si vybere opravdu každý. V naší nabídce naleznete luxusní dekorativní vonné svíčky. Nabídneme Vám výběr z mnoha kvalitních van. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku kvalitních tapet. Nabízíme Vám sprchové kouty různých typů, velikostí a materiálů. Na našich prodejnách máme k dispozici rošty v široké škále velikostí. Vhodná roleta dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc. Z nabídky příborníků si u nás vybere každý. U nás vám nabídneme k prodeji bohatý sortiment nábytku. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže s výběrem botníků z našeho sortimentu podle vašich představ a požadavků. Nabízíme pohovky vyrobené v různých barvách, designu a materiálu. Máme pro vás bohatou nabídku zboží, dostupnou i on-line. Neváhejte a kupte si u nás nové vybavení domů na splátky. Při nákupu vybavení domu nabízíme také jeho montáž. V rámci nabídky vybavení domů prodáváme i dveřní kování. Přinášíme vám širokou škálu kvalitních výrobků z keramiky. Zajišťujeme také prodej centrálních vysavačů pro obytné prostory, součástí naší nabídky je i sanitární technika. Prodáváme pracovní desky renomovaných značek.

Kontaktní údaje:

Komenského 927/19
77900 Olomouc

 
Telefon: +420585221534
E-mail: olomouc.kama@quick.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

VAŇHA KRBY - KAMNA

V naší prodejně se nachází ucelený sortiment vybavení domů. Naše firma prodává kvalitní vybavení domů. Nabídneme Vám vkusné bytové doplňky. V sortimentu dům, byt a zahrada nabízíme naším zákazníkům široký výběr zářivek. Zaměřujeme se na prodej vonných svíček. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Nabízíme Vám sprchové kouty různých typů, velikostí a materiálů. Pro zdravé spaní je důležitý správný výběr kvalitního a vhodného roštu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Libor Měsíček - Prodej krbů a krbových kamen

V oblasti prodeje vybavení domů se pohybujeme již řadu let. Ochotný personál prodejny naší společnosti vám pomůže s výběrem a nákupem kvalitního sortimentu podle vašich představ a požadavků. Přijďte si vybrat z našich kvalitních zářivek. Nabízíme Vám jedinečné vonné svíčky za příznivé ceny. Nabízíme tapety všeho druhu. Naše sprchové kouty vynikají dlouhou životností. Nedílnou součástí kvalitní postele je také rošt. Prodáváme rolety do Vašich kuchyní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Chytil Juro-krby

Našim klientům nabízíme k prodeji široký sortiment vybavení domů. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i zářivky. Pomůžeme Vám s výběrem těch správných vonných svíček. Vhodně zvolenou tapetou oživíte Váš interiér. Nabízíme různé typy sprchových koutů. Pořiďte si u nás rošty za dobrou cenu. Nabízíme rolety z různých materiálů. Máme také pestrou nabídku příborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Obořil

Naše firma se zabývá prodejem kompletního vybavení domů. Nabízíme kvalitní zářivky za výhodné ceny. Svým zákazníkům pomůžeme vybrat vhodné vonné svíčky. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Vybavte svůj domov našimi sprchovými kouty. Připravili jsme pro Vás nabídku roštů od jednoduchých až po polohovací lamelové. S výběrem Vaší nové rolety si hravě poradíme. Prodáváme příborníky do Vašich kuchyní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku