Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Miroslav Brož - těžká kovovýrobaJenišovice

Náš ochotný personál Vám vždy dobře poradí při prodeji vybavení domů. Vyrobíme Vám originální vybavení domů dle Vašeho přání na zakázku. U nás si vyberete některou z delikátních vůní vonných svíček od světových značek. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Prodáváme sprchové kouty do Vašich domovů. Nabídneme Vám velké množství praktických skříní. Zaměřujeme se na prodej postelových roštů. Naše rolety jsou nejlepší na trhu. Zabýváme se prodejem příborníků. Z vybavení domů se soustřeďujeme hlavně na prodej nábytku. Z naší bohaté nabídky pracovních desek si vyberete i Vy. Vybavte svůj obývací pokoj našimi pohovkami. U nás si můžete vybavení domů pořídit hned a zaplatit ho na splátky. Naše kotle Vás zahřejí. Mezi naší nabídkou bytové nábytku prodáváme i bytové doplňky. Vybavte svou předsíň našimi botníky. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Jenišovice 181
46833 Jenišovice

 
Telefon: +420483393029
E-mail: tk-broz@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EKOINSTOP.cz

Naše firma se zabývá prodejem kompletního vybavení domů. Na náš prodej nábytku se můžete spolehnout. Vybereme Vám příborník dle Vašich požadavků. Nabízíme různé typy radiátorů. S výběrem Vaší nové rolety si hravě poradíme. Nabízíme Vám rošty nejrůznějších velikostí, ale také konstrukčních zpracování. Zabýváme se prodejem kvalitních sprchových koutů všech rozměrů. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i tapety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RETAP, spol. s r.o.

Naši pracovníci jsou specialisté v oblasti prodeje vybavení domů. Nabídneme vám velký výběr spolehlivých zářivek. Nabízíme Vám vonné svíčky různých vůní, tvarů, velikostí a barev. Pokud chcete rozzářit Váš interiér, pořiďte si tapety z našeho oddělení dům, byt a zahrada. Připravili jsme Vám bohatou nabídku sprchových koutů. Rošty z naší nabídky se pyšní dlouhou životností. Zajistíme dodávku rolet v průběhu několika dní. I vy oceníte naše spolehlivé radiátory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Mach- Prodej krbů a krbových kamen

V našem obchodě se zabýváme prodejem vybavení domů. Podívejte se na naše nové vonné svíčky. Poskytujeme Vám velkoobchodní prodej vybavení domů. Na naše tapety ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Řešením do každé koupelny, která řeší problém s místem, jsou sprchové kouty. Rošty z naší nabídky budou vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme rolety všeho druhu. Připravili jsme bohatou nabídku příborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku