Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domov Zilvar, s.r.o.Nové Město nad Metují

V oblasti prodeje vybavení domů vám rádi pomůžeme. Využijte naši nabídku na kvalitní vybavení vašeho domu. Neváhejte si zakoupit naše bytové doplňky, jistě Vás zaujmou precizním provedením. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné zářivky. Zakázková výroba je součástí naší nabídky. Naše vonné svíčky ze sortimentu vybavení domů Vám provoní celý dům. Vybereme Vám tapety dle Vašich požadavků. Nabízíme sprchové kouty, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Nedílnou součástí kvalitní postele je také rošt. Náš sortiment rolet se vyznačuje vysokou kvalitou, zajímavým designem a funkčností. Jsme specialisté na prodej botníků. Zaměřujeme se i na prodej nábytku. Prodáváme pracovní desky různých barev. Prodáváme pohovky různých barev. Přijďte k nám nakoupit na splátky. Kontaktujte zaměstnance naši prodejny a sjednejte si u nich termín montáže zakoupeného zboží. Chcete-li novou kuchyň, obraťte se na personál naší prodejny. Velký výběr příborníků a příslušenství naleznete na našich prodejnách.

Kontaktní údaje:

T. G. Masaryka 2000
54901 Nové Město nad Metují

 
E-mail: info@domov-zilvar.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HS Flamingo, s.r.o.

Nabízíme k prodeji široký sortiment vybavení rodinných domů. U nás si vyberete některou z delikátních vůní vonných svíček od světových značek. Jsme velkoobchod s vybavení domů. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat tapety dle Vašich představ. Připravili jsme pro Vás velký výběr sprchových koutů. Na naše postelové rošty je spolehnutí. Prodej originálních, vkusných a kvalitních rolet je výsadou naší prodejny. Nabízíme příborníky z různých materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

www.biokrby-levne.eu

Naše prodejna nabízí pestrý a kvalitní sortiment prodeje vybavení domů za atraktivní ceny včetně doplňkových služeb zákazníkům. Naše prodejna nabízí sortiment prodeje ve vysoké kvalitě. Na naší prodejně si můžete prohlédnout kvalitní sortiment bytových doplňků. Nabízíme různé typy zářivek. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů vonných svíček. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Přicházíme s celou škálou sprchových koutů. Prodáváme rošty do postele různých barev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BOHEMIA SOLAR s.r.o.

Ochotný personál na naší prodejně Vám poskytne všechny informace k nabídce prodeje vybavení domů. Naši spokojení zákazníci si zakoupili na naší prodejně cenově dostupný a současně i kvalitní sortiment z prodeje vybavení domu. Vybavte si svůj dům našimi botníky. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Pro své zákazníky máme připraveny i vonné svíčky. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku kvalitních tapet. Připravili jsme pro Vás celou škálu sprchových koutů. Zaměřujeme se na prodej postelových roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku