Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

HS Flamingo, s.r.o.Broumov

Nabízíme k prodeji široký sortiment vybavení rodinných domů. U nás si vyberete některou z delikátních vůní vonných svíček od světových značek. Jsme velkoobchod s vybavení domů. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat tapety dle Vašich představ. Připravili jsme pro Vás velký výběr sprchových koutů. Na naše postelové rošty je spolehnutí. Prodej originálních, vkusných a kvalitních rolet je výsadou naší prodejny. Nabízíme příborníky z různých materiálů. Nabídku v rámci prodeje nábytku pravidelně obměňujeme a přizpůsobujeme aktuálním trendům na trhu. Vybavte svou kuchyň naší pracovní deskou. Námi nabízené pohovky jsou pohodlné, praktické a moderního designu. Naši prodejci vám pomohou s nákupem na splátky. V našem maloobchodu Vám pomůžeme vybrat to správné vybavení do Vašeho bytu či domu. V rámci prodeje bytových doplňků nabízíme široký sortiment zboží praktického i luxusního, v zajímavých barvách a designu. V naší nabídce vybavení domů prodáváme i botníky. Vyberte si ty nejvhodnější zářivky pro váš domov.

Kontaktní údaje:

Nádražní 116
55001 Broumov

 
Telefon: +420491422647
E-mail: info@hsflamingo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Domov Zilvar, s.r.o.

V oblasti prodeje vybavení domů vám rádi pomůžeme. Využijte naši nabídku na kvalitní vybavení vašeho domu. Neváhejte si zakoupit naše bytové doplňky, jistě Vás zaujmou precizním provedením. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné zářivky. Zakázková výroba je součástí naší nabídky. Naše vonné svíčky ze sortimentu vybavení domů Vám provoní celý dům. Vybereme Vám tapety dle Vašich požadavků. Nabízíme sprchové kouty, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BOHEMIA SOLAR s.r.o.

Ochotný personál na naší prodejně Vám poskytne všechny informace k nabídce prodeje vybavení domů. Naši spokojení zákazníci si zakoupili na naší prodejně cenově dostupný a současně i kvalitní sortiment z prodeje vybavení domu. Vybavte si svůj dům našimi botníky. Na zářivky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Pro své zákazníky máme připraveny i vonné svíčky. Prohlédněte si také naši bohatou nabídku kvalitních tapet. Připravili jsme pro Vás celou škálu sprchových koutů. Zaměřujeme se na prodej postelových roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku