Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chcete zaslat přístupové údaje?

Zaslat na e-mailovou adresu: kzkrby@centrum.cz

Zaslat na jinou e-mailovou adresu: , pro kontrolu prosím zadejte současně Vaše telefonní číslo:

 

Ondřej Zifčák-prodej krbůČeská Lípa

Naši pracovníci jsou specialisté v oblasti prodeje vybavení domů. Příjemné vonné svíčky od nás Vám zpříjemní posezení. V naší nabídce vybavení domů najdete i tapety. Nabídneme Vám celou řadu sprchových koutů. Rošty z naší nabídky budou vyhovovat Vašim požadavkům. Vhodná roleta dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc. Na příborníky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Zaměřujeme se i na prodej různého nábytku. Na odolné a praktické pracovní desky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Pohodlná pohovka je vždy dobrý důvod, proč se těšit domů. Na splátky si vybavení domů můžete koupit už i u nás. Specializujeme se na prodej bytových doplňků. Nabídneme Vám velké množství kvalitních botníků. Nabízíme různé typy zářivek.

Kontaktní údaje:

Zámecká 47/7
47001 Česká Lípa

 
E-mail: kzkrby@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sturm, s.r.o.

Jako prodejci vybavení domů jsme si již vybudovali renomé. V sortimentu vybavení domů nabízíme i vonné svíčky. Tapety se staly v poslední době velmi žádaným interiérovým prvkem. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Vyberte si z naší nabídky roštů. Pokud potřebujete poradit s výběrem rolety, náš profesionální personál vám je k dispozici. Zabýváme se prodejem příborníků. Disponujeme odborníky na prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NOVAPACK, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů. Nabízené vonné svíčky zajisté uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prodáváme tapety do Vašich domovů. V naší nabídce najdete i sprchové kouty. Nabízíme také rošty za výhodných cenových podmínek. Nabízíme rolety z různých materiálů. Naši pracovníci Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího příborníku pro Vaši kuchyň. Zabýváme se prodejem jak luxusního, tak cenově dostupného nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku