Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Středisko západočeských spisovatelů o.s.Plzeň

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Zahrajete si u nás kuželky.

Kontaktní údaje:

Americká 7/29
30100 Plzeň

 
Telefon: +420377235198
E-mail: szs@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz bojovníků za svobodu

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Oslovte nás i za účelem poradenství. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dianetické centrum Plzeň, o.s.

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme Vám i poradenství. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středisko rané péče SPRP Plzeň

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Přinášíme příležitost k setkávání. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Náš spolek se snaží o vzdělávání svých členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub svobodných demokratů Rokycany

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme klub aktivních turistů. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku