Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ICC invest, s.r.o.Cheb

Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Vyzkoušejte si neuvěřitelnou znalost našich prodejců. V případě úpadku máme sjednané pojištění dle zákona. Ochotou oplývající personál vám poskytne vše pořebné. Naše firma Vám zajistí bezstarostnou dovolenou.

Kontaktní údaje:

Májová 519/26
35002 Cheb

 
Telefon: +420774220054
DIČ: CZ27918432

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Agentura Weidl + Stavební firma Jakub Weidl

Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Na veškeré poskytované služby jsme pojištěni dle zákona. Jsme cestovní firma, na kterou se můžete spolehnout díky naším znalostem. Od zaměstnanců naší cestovní kanceláře můžete očekávat velice seriózní jednání. V rámci našich cestovních služeb nabízíme i průvodcovskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marie Magdalena Benešová

S naší cestovní společností máte jistotu bezstarostné dovolené. U nás najdete pouze kvalitu. S našimi službami budete pojištěni dle zákona. Naše společnost se snaží dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků, a proto se orientuje na kvalitu nabízených služeb, bezpečné oblasti pro cestování a ochotu personálu pobočky. Využijte služeb od nás podložené našimi znalostmi. Zprostředkujeme služby incomingových cestovních agentur..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář DAEN

U naší společnosti na cestovní zájezdy můžete počítat se seriózním jednáním. Naše víkendové pobyty mohou být krásným dárkem pro vaši drahou polovičku. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky pobytových zájezdů. Pokud rádi cestujete, vyberte si z nejširší nabídky poznávacích zájezdů naší cestovní kanceláře. Využijte nabídky naší společnosti a nechte si sestavit dovolenou na míru. Využijte naší výhodné nabídky pobytů pro seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TOUR CENTRUM

Odpočiňte si od stresu a vyrazte na jeden z našich víkendových pobytů. Naši klienti rádi využívají našich výhodných cen k nákupu pobytových zájezdů. Vytvořili jsme pro vás nabídku zajímavých poznávacích zájezdů do nejrůznějších destinací. Z naší nabídky můžeme doporučit lákavé last minute zájezdy. Jsme cestovní kancelář s dlouholetou tradicí, která Vám nabízí letní zájezdy za nejlepší ceny. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku zimních pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku