Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ELKOV lighting s.r.o.Praha 5

Poskytujeme prodej svítidel. Naše firma je pro Vás ta správná, pokud hledáte svítidla a osvětlení s funkčním designem. Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte velice kvalitní svítidla a osvětlení. Ručíme Vám za to, že naše firma na prodej svítidel a osvětlení je opravdu seriozní. Naše firma nabízí znalost problematiky svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Naše společnost na prodej svítidel a osvětlení se vyznačuje velkou ochotou.

Kontaktní údaje:

Štefánikova 18/25 (budova paláce Austria)
15000 Praha 5

 
Telefon: +420255719902

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DATART.cz

Naše společnost se snaží v rámci prodeje svítidel maximálně vyhovět požadavkům našich klientů na výběr, kvalitu a další vlastnosti našeho sortimentu. Funkční design svítidel z naší nabídky vás jistě zaujme. Jsme společnost na prodej svítidel a osvětlení, která se zaručí za ochotu svých prodejců. Jsme specialisté na poskytování kvalitního osvětlení. U nás najdete svítidla a osvětlení splňující platné normy. Pro naši firmu je prioritou znalost sortimentu. Úspěchu v oboru dosáhla naše společnost díky kvalitní výrobě a spolupráci se seriozními prodejci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

V rámci prodeje osvětlení máme velmi vysoké nároky a požadavky na kvalitu nabízeného sortimentu. Naše svítidla a osvětlení splňují všechny potřebné normy. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete lampy a lustry s funkčním designem. Naše firma nabízí znalost problematiky svítidel a osvětlení. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUMINEX, společnost s ručením omezeným

Naši zákazníci využívají nabídky naší společnosti na prodej kvalitního osvětlení. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Naši spokojení zákazníci využili výhodných cen a zakoupili u nás kvalitní zářivky s dlouhou životností i další sortiment. Kvalitní venkovní osvětlení i další sortiment najdete u nás na prodejně. Jsme odborníky na všechny typy žárovek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

V rámci portfolia naší společnosti se zabýváme prodejem osvětlení. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. Jsme firma na prodej svítidel a osvětlení, která disponuje velkými znalostmi v oboru. V našem širokém sortimentu svítidel a osvětlení vám ochotně poradíme s výběrem. Naše společnost nabízí svítidla a osvětlení s funkčním designem. Jsme specialisté na výrobu svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku