Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ARGOS ELEKTRO, a.s.Vestec

Management naší společnosti se snaží uspokojit přání našich zákazníků prodejem funkčních a kvalitních svítidel s dlouhou životností. Nabízíme zákazníkům serioznost při dodávkách svítidel a osvětlení. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže s výběrem průmyslových svítidel a osvětlení podle vašich požadavků. Poskytujeme různé kabely ke všem typům osvětlení. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete i nouzová světla. Jsme jedničkou na trhu v oblasti elektroinstalačního materiálu na osvětlení.

Kontaktní údaje:

Víděňská 182
25242 Vestec

 
Telefon: +420244401088, +420724590373
DIČ: CZ25387952

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DATART.cz

Součástí naší nabídky je také prodej svítidel. Zakládáme si na maximální ochotě při výběru svítidel a osvětlení. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. U naší firmy na prodej svítidel a osvětlení můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Naše svítidla a osvětlení jsou charakteristická funkčním designem. Pro naši firmu je prioritou znalost sortimentu. Naše společnost neustále inovuje výrobní procesy, protože se snaží maximalizovat jakost i efektivitu samotné výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NEOLUX

Prioritou managementu naší společnosti je uspokojení potřeb našich zákazníků prodejem kvalitního osvětlení za výhodné ceny. Naše firma je dodavatelem kvalitních čelovek. Odborníci doporučují naše zářivky pro jejich výborné vlastnosti. Naše autožárovky vám dobře posvítí i za špatného počasí. Prodáváme ty nejlepší LED produkty. Poskytujeme různé druhy výbojek. Specializujeme se na prodej žárovek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

V rámci portfolia naší společnosti se zabýváme prodejem osvětlení. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. Jsme firma na prodej svítidel a osvětlení, která disponuje velkými znalostmi v oboru. V našem širokém sortimentu svítidel a osvětlení vám ochotně poradíme s výběrem. Naše společnost nabízí svítidla a osvětlení s funkčním designem. Jsme specialisté na výrobu svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Součástí naší nabídky je také prodej svítidel. Nabízíme zákazníkům serioznost při dodávkách svítidel a osvětlení. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství. Jsme firma, která má v oblasti svítidel a osvětlení velké znalosti. Naše firma nabízí svítidla a osvětlení ve funkčním designu. Zabýváme se výrobou různých svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku