Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ARGOS ELEKTRO, a.s.Karviná - Doly

Naším oborem je prodej svítidel. Kvalita osvětlení, které nabízíme, je prověřena. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Přijďte si k nám prohlédnout a zakoupit průmyslové osvětlení podle vašich představ a požadavků. Naše firma prodává kvalitní kabely. Pro strýčka příhodu nabízíme široký sortiment nouzového osvětlení. Nabízíme širokou škálu elektroinstalačního materiálu.

Kontaktní údaje:

Svatopluka Čecha 27/640
73301 Karviná - Doly

 
Telefon: +420596312288
DIČ: CZ25387952

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DŘEVO TRUST, a.s.

Zákazníci doporučují sortiment našeho obchodu díky prodeji vysoce jakostních svítidel za výhodné ceny. Jsme firma, která se zabývá prodejem svítidel a osvětlení s funkčním designem. Jsme firma, která se zaměřuje na svítidla a osvětlení o vysoké kvalitě. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Jsme společnost na prodej svítidel a osvětlení, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní. Ochota našich pracovníků je samozřejmostí při výběru svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Jsme odborníci na prodej osvětlení. Vizitkou našich zaměstnanců je ochota poradit při výběru svítidel a osvětlení. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti svítidel a osvětlení. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Naše serioznost je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Máme vysoké nároky na zvyšování kvality při výrobě našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Jsme firma, která se specializuje na prodej svítidel. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru svítidel a osvětlení. Naše svítidla a osvětlení splňují všechny potřebné normy. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení se vyznačuje velkou seriozností. Zabýváme se výrobou různých svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Petráš-Fa ACORD

Využijte naší služby prodeje svítidel. Naše firma se zabývá prodejem kvalitních svítidel a osvětlení. Nabízíme vám poradenství v našem sortimentu. Svítidla a osvětlení z našeho sortimentu splňují normy. Zaměřujeme se na výrobu svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku