Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ARGOS ELEKTRO, a.s.Karviná - Doly

Naším oborem je prodej svítidel. Kvalita osvětlení, které nabízíme, je prověřena. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Přijďte si k nám prohlédnout a zakoupit průmyslové osvětlení podle vašich představ a požadavků. Naše firma prodává kvalitní kabely. Pro strýčka příhodu nabízíme široký sortiment nouzového osvětlení. Nabízíme širokou škálu elektroinstalačního materiálu.

Kontaktní údaje:

Svatopluka Čecha 27/640
73301 Karviná - Doly

 
Telefon: +420596312288
DIČ: CZ25387952

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DŘEVO TRUST, a.s.

Zákazníci doporučují sortiment našeho obchodu díky prodeji vysoce jakostních svítidel za výhodné ceny. Jsme firma, která se zabývá prodejem svítidel a osvětlení s funkčním designem. Jsme firma, která se zaměřuje na svítidla a osvětlení o vysoké kvalitě. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Jsme společnost na prodej svítidel a osvětlení, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní. Ochota našich pracovníků je samozřejmostí při výběru svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ACword, spol. s r.o.

V rámci prodeje sortimentu naší společnosti jsme se zaměřili na nabídku kvalitních venkovních i vnitřních svítidel. Na naši společnost se můžete spolehnout v oblasti osvětlení s funkčním designem. Dosáhli jsme úspěchu díky kvalitě výroby a spokojenosti s naším sortimentem. S našimi kabely spolehlivě rozsvítíte každou lampičku. Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu na svítidla a osvětlení. Na náš maloobchod se svítidly a osvětlením se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DŘEVO TRUST, a.s.

Naše společnost se zabývá prodejem svítidel. U naší firmy na prodej svítidel a osvětlení můžete počítat s velkou seriozností při jednání. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme firma, která prodáváme svítidla a osvětlení ve vysoké kvalitě. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DŘEVO TRUST, a.s.

Prodáváme všechny možné druhy svítidel. Ručíme Vám za to, že naše firma na prodej svítidel a osvětlení je opravdu seriozní. Naše společnost nabízí svítidla a osvětlení s funkčním designem. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Nabízíme dlouholetou znalost v oboru svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku