Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KVP servis s.r.o.Opava - Kateřinky

Jsme firma, která se zaměřuje na prodej osvětlení. Na naši firmu se můžete obrátit v oblasti poskytování kvalitních svítidel. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti svítidel a osvětlení. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu. Nakupte zářivky z našeho sortimentu a využijte výhod spojených s nákupem na naší prodejně. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete i pouliční světla. Jsme specialisté na všechny druhy žárovek. Vaše světla jsou v našem servisu v bezpečí.

Kontaktní údaje:

Wolkerova 1716/58B
74705 Opava - Kateřinky

 
Telefon: +420553034114
DIČ: CZ28608771

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

František Groda - Grocar

Naše společnost zabývající se prodejem kvalitního osvětlení spolupracuje s osvědčenými tuzemskými i zahraničními dodavateli a výrobci. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství. Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte velice kvalitní svítidla a osvětlení. Máme vysoké nároky na zvyšování kvality při výrobě našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

svítidla Maxlight

Jsme firma, která se zabývá prodejem osvětlení. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete jen kvalitní výrobky. U nás si můžete vybrat žárovku s různou barvou světla. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i výbojky. Naše firma nabízí kompletní sortiment LED produktů. Jsme specialisté na prodej autožárovek. Poskytujeme různé typy lustrů. Svítidla pro venkovní osvětlení najdete v našem sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TV PRODUCTS CZ

Jsme nejlepší na trhu v prodeji osvětlení. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Jsme firma na prodej svítidel a osvětlení s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Při prodeji našich svítidel a osvětlení splňujeme normy. Disponujeme znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svítidla Aquaform

Jsme firma, která poskytuje prodej svítidel. Naše firma Vám pomůže s výběrem kvalitních svítidel a osvětlení. Na naše čelovky je spolehnutí. Zabýváme se výrobou různých svítidel a osvětlení. Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme pro vás připravili zajímavý a široký sortiment zářivek. Jsme specialisté na prodej autožárovek. Jednou z našich hlavních náplní je prodej LED produktů. Poskytujeme různé druhy výbojek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku