Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aledo s.r.o.Prostějov

V naší nabídce naleznete i prodej osvětlení. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízí naše firma lampy a lustry o vysoké kvalitě. Neváhejte se spolehnout na naši firmu, která má znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Zabýváme se výrobou různých svítidel a osvětlení. Náš kvalifikovaný personál pomůže našim klientům s výběrem průmyslových svítidel a osvětlení podle jejich požadavků a představ. Provozujeme velkoobchod se svítidly a osvětlením. Náš maloobchod svítidel a osvětlení zaručuje individuální přístup svých zaměstnanců k zákazníkům. Prodáváme ty nejlepší LED produkty. Na naše žárovky se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Vodní 9
79601 Prostějov

 
Telefon: +420583035045, +420730513340
DIČ: CZ29298776

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MacTronic

Prodáváme osvětlení do domácností i firem. Naše firma nabízí kvalitní svítidla a osvětlení. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Jsme prodejci svítidel a osvětlení, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže s výběrem průmyslových svítidel a osvětlení podle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

E-Lighting

Naší náplní je také prodej svítidel. Naše firma se zaměřuje na prodej svítidel s funkčním designem. U nás najdete svítidla a osvětlení splňující platné normy. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A-Z LEDs Trade, s.r.o.

Naši zákazníci využívají nabídky naší společnosti na prodej kvalitního osvětlení. Jsme firma, která se zabývá prodejem svítidel a osvětlení s funkčním designem. Naše svítidla a osvětlení splňují všechny potřebné normy. Ručíme Vám za to, že naše firma na prodej svítidel a osvětlení je opravdu seriozní. Naši zákazníci si velmi oblíbili naše zářivky za atraktivní ceny. Společně s našimi dodavateli jsme pro vás připravili zajímavou nabídku na nákup průmyslových svítidel a osvětlení. Jsme specialisté na všechny druhy žárovek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jezírka Banat, spol. s r.o.

Prodáváme kvalitní svítidla. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Zaručujeme Vám kvalitní poskytnutí poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Naše firma Vám pomůže s výběrem kvalitních svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku