Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol TroubskoTroubsko

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Ochotně přijímáme nové členy. S každým jednáme seriozně. Specializujeme se i na poradenství.

Kontaktní údaje:

Hraničky 132/3
66441 Troubsko

 
Telefon: +420547227361
E-mail: troubsko@iol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Skalice

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Jilmoví

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Nabízíme možnost poradenství. Pořádáme společná setkávání svých členů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Adamov - Sokol

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Lesonice

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku