Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZO 0122 Písek 2.Písek, Budějovické Předměstí

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Kontaktní údaje:

V Oudolí 1963/21
39701 Písek, Budějovické Předměstí

 
Telefon: +420608567500

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZO 0337 Vlachovo Březí

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0125 Strakonice

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0311 Vodňany

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 010 Volyně

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku