Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel PetrJáchymov, Nové Město

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu. Náš hotel nabízí různě velké pokoje.

Kontaktní údaje:

84
36301 Jáchymov, Nové Město

 
Telefon: +420353811064, +420353811226
E-mail: hotel_pam@jachymov.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Ochsendorf

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Nabízíme připojení k wifi síti. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Depandance Petr

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Zařídíme Vám ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Johanka

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Věnujeme se také organizaci společenských akcí všeho druhu. S vaší oslavou si u nás hravě poradíme. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. S wifi u nás můžete počítat. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Pod Lesem

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku