Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DEKTRADE, a.s.Zlín, Příluky

Jsme spolehlivými prodejci s velkým výběrem stavebnin. Náš tým obchodníků pečuje o všechny zákazníky se seriozností a ochotou. Záleží nám na kvalitě. Nakoupíte u nás různé druhy sádrokartonu. Pro úplné sestavení kuchyňské linky nabízíme také pracovní desky. Nabízíme okapové systémy a okapy.

Kontaktní údaje:

Cecilka 463
76001 Zlín, Příluky

 
Telefon: +420577219613, +420731421919
E-mail: zlin.priluky@dektrade.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STAVEBNINY TRADIX

Tým našich pracovníků stavebnin Vám rád pomůže. K našim produktům nabízíme odbornou montáž provedenou našimi proškolenými servisními specialisty přímo u Vás doma. Prodáváme a montujeme dveře. V nabídce našich stavebnin najdete také široký sortiment sádrokartonu. Jsme specialisté na všechna nářadí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stavebniny Lednický, s.r.o.

Naše firma vám poskytuje prodej stavebnin nejvyšší kvalitní. Poradenství od naší společnosti vám usnadní váš výběr. Mluví za nás naše znalosti v oboru prodeje stavebnin. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, která zprostředkuje rychlé dodání zboží. Kvalitu máme na prvním místě. Připravili jsme pro vás pestrý výběr fasád za rozumnou cenu. Nabízíme pomoc při výběru omítek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STAVEBNINY Kodrla, s.r.o.

Naše firma vám poradí s výběrem zboží dle vašich kritérií a prodá vám kvalitní stavebniny. Rychlost dodání je jednou z našich předností. U nás vám garantujeme serioznost naší nabídky. Kvalita je konečně dostupná pro každého. U nás můžete využít odborné znalosti našich profesionálů ve stavebninách. Přijďte k nám a využijte výhod spojených s nákupem nářadí ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UHLOBESKYD - obchod s palivy, spol. s r.o.

Naše společnost je špička na trhu v prodeji stavebnin. Můžete se spolehnout na naše skvělé znalosti zboží. Serioznost našeho prodeje oceňuje mnoho zákazníků. Kromě prodeje stavebnin poskytujeme svým zákazníkům poradenství. Zajistíme Vám ochotné jednání při nákupu stavebnin. Vřelých vztahů se zákazníky jsme docílili díky profesionálnímu týmu zaměstnanců, jakosti nabízeného zboží a kvalitním službám v dopravě, zejména rychlosti dodání zakoupených výrobků a materiálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku