Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prefa Brno, a.s.Strážnice

V naší prodejně stavebnin najdete vše od dlažby po kachličky. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózní prodejnou. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Nabízíme spolehlivost a rychlost dodání zboží. Naše dlažby vynikají dlouhou životností. Vyberte si z nepřeberného množství nářadí v našem oddělení dům, byt a zahrada.

Kontaktní údaje:

U Cihelny 1375
69662 Strážnice

 
Telefon: +420518332095, +420518670543
E-mail: straznice@prefa.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Prefa Brno, a.s.

Naši pracovníci v oddělení prodeje stavebnin Vám vždy ochotně poradí. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti stavebnin firmám i jednotlivcům. Zboží od naší firmy na stavebniny dodáme vždy velmi rychle. Při výběru stavebnin můžete využít našich znalostí. Nízká cena, příjemná kvalita to jsou naše dlažby. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje nářadí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STAVEBNINY TRADIX

Tým našich pracovníků stavebnin Vám rád pomůže. K našim produktům nabízíme odbornou montáž provedenou našimi proškolenými servisními specialisty přímo u Vás doma. Prodáváme a montujeme dveře. V nabídce našich stavebnin najdete také široký sortiment sádrokartonu. Jsme specialisté na všechna nářadí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Blanka Sečková

Náš kvalitní sortiment za výhodné ceny od tuzemských i zahraničních dodavatelů přispěl k našemu významnému postavení na trhu s prodejem stavebnin. Naše firma Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží. Disponujeme znalostmi v oblasti stavebnin. Serioznost k naší společnosti neodmyslitelně patří. Využijte naší ochoty v rámci prodeje stavebnin. Ručíme za naše poradenství, obraťte se na nás. Záleží nám na kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KM Beta a.s.

Naše firma Vám nabízí prodej stavebnin. U nás se vždy setkáte se znalostmi zaměstnanců na úrovni. Věřte nám, rychlost dodání je pro nás důležitá. Kvalita prodává naše zboží sama. Poskytujeme poradenství v různých oblastech. Dáváme si záležet na ochotě při prodeji stavebnin. Vyrábíme pracovní desky z různých materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku