Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Beskyd Bar- BarJáchymov

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. V našem najdete baru naleznete nejširší výběr nápojů v širokém okolí. Ochota je pro náš personál velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb. U nás se můžete občerstvit nápoji z našeho nápojového lístku. Přijďte do naší restaurace ochutnat vybrané speciality našeho mistra kuchyně.

Kontaktní údaje:

K Lanovce 991
36251 Jáchymov

 
Telefon: +420353811043

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Brandejsová - Grill bar

Jsme specialisté na provozování baru. Přijďte si pochutnat na našem občerstvení. Naši hosté oceňují příjemné prostředí našeho baru a velký výběr nápojů. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Ochota je pro naše pracovníky na prvním místě. Kromě dobré dostupnosti je zajištěno i příjemné prostředí. U nás můžete strávit příjemný večer s přáteli, nabízíme pivo a velký výběr ostatních nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luno

Při provozování baru se orientujeme především na naše hosty a jejich přání a požadavky. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Zařízení a vybavení baru slouží k nočnímu pobavení a občerstvení našich hostů. V našem baru můžete strávit pohodový večer s ochotnou obsluhou a velkým výběrem nápojů. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky příjemnému prostředí a velké nabídce nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tequila club

Zaměřili jsme se na provozování baru s profesionální obsluhou a různorodým sortimentem občerstvení. V našem baru můžete strávit pohodový večer s ochotnou obsluhou a velkým výběrem nápojů. Příjemné prostředí našeho baru Vám nabízí klidné posezení. Jsme barem, který podává ty nejlepší alkoholické nápoje. Nabízíme širokou škálu nealkoholických exotických koktejlů

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Novák - pohostinství

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru jsme pro zákazníky vytvořili příjemný a čistý interiér a bohatou nabídku nápojů. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Mimo jiné disponujeme bohatě zásobeným barem, kde vám rádi dopřejeme širokou paletu nealkoholických i alkoholických nápojů. Užijte si večer v příjemném prostředí našeho baru. V naší nabídce najdete i občerstvení. Jsme barem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb včetně ochotného personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku