Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ballantines Bar- BarKarlovy Vary

Naše služby v oblasti provozování baru Vám jsou k dispozici. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Rádi bychom nabídli svým návštěvníkům zázemí dobrého občerstvení. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti pohostinství. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých nealkoholických nápojů.

Kontaktní údaje:

Bulharská 936/2
36001 Karlovy Vary

 
Telefon: +420353225129

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

New York barcaffé

Pokud chcete mít bar, zajistíme Vám jeho provozování. Naše bary jsou určeny pro všechny, kteří rádi popijí kvalitní alko i nealko nápoje. Naši hosté se k nám rádi vracejí kvůli příjemnému prostředí a velkému výběru nápojů. Díky našemu příjemnému prostředí jsme velmi vyhledávaným barem. Spokojení zákazníci oceňují vlídnost a ochotu personálu. V jídelním lístku naší restaurace je široký výběr jídel a nápojů, v době oběda i hotová jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kandráč

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. Občerstvení je součástí našich služeb. Mimo jiné disponujeme bohatě zásobeným barem, kde vám rádi dopřejeme širokou paletu nealkoholických i alkoholických nápojů. Spokojení zákazníci oceňují vlídnost a ochotu personálu. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Náš bar nabízí posezení v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Brandejsová - Grill bar

Jsme specialisté na provozování baru. Přijďte si pochutnat na našem občerstvení. Naši hosté oceňují příjemné prostředí našeho baru a velký výběr nápojů. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Ochota je pro naše pracovníky na prvním místě. Kromě dobré dostupnosti je zajištěno i příjemné prostředí. U nás můžete strávit příjemný večer s přáteli, nabízíme pivo a velký výběr ostatních nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Juice bar Kokopelli - juice bar

Zaměřili jsme se na provozování baru s profesionální obsluhou a různorodým sortimentem občerstvení. V našem baru nabízíme také lehké občerstvení během celého dne. U nás se setkáte s kvalitní obsluhou. Snažíme se být co nejvíce ochotným barem. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Naše nabídka míchaných koktejlů je mezi zákazníky velmi oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku