Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Incognito BarCheb

Provozujeme bar s možností firemních nebo rodinných akcí. V našem baru jsme pro vás připravili zajímavou nabídku teplých i studených nápojů. Nabízíme občerstvení všeho druhu. Nabízíme příjemné posezení a alkoholické nápoje. U nás si můžete vybrat z velkého množství nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí, pivo, občerstvení a možnost zahrát si šipky najdete v našem baru.

Kontaktní údaje:

Valdštejnova 682/20
35002 Cheb

 
E-mail: incognitobar@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Grill bar Kodak

Zajistíme Vám provoz baru. I když se rychlost a kvalita k sobě moc nehodí, u nás se snoubí ruku v ruce. Nabízíme Vám příjemné prostředí, rozumné ceny a profesionální personál. Svou návštěvu u nás si můžete zpestřit i lehkým občerstvením. Jsme ochotným partnerem v oblasti cestovních služeb a pohostinství. Hledáte stylový bar nabízející prvotřídní nápoje? U nás jste na pravém místě. V naší nabídce najdete pivo i další nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Casino Le Jeton, a.s.

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Ochotný personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Naše nabídka zahrnuje také velké množství míchaných nápojů. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. V našem baru podáváme široký sortiment nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luno

Při provozování baru se orientujeme především na naše hosty a jejich přání a požadavky. Ochota a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Zařízení a vybavení baru slouží k nočnímu pobavení a občerstvení našich hostů. V našem baru můžete strávit pohodový večer s ochotnou obsluhou a velkým výběrem nápojů. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Naši hosté se k nám rádi vracejí díky příjemnému prostředí a velké nabídce nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Brandejsová - Grill bar

Jsme specialisté na provozování baru. Přijďte si pochutnat na našem občerstvení. Naši hosté oceňují příjemné prostředí našeho baru a velký výběr nápojů. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Ochota je pro naše pracovníky na prvním místě. Kromě dobré dostupnosti je zajištěno i příjemné prostředí. U nás můžete strávit příjemný večer s přáteli, nabízíme pivo a velký výběr ostatních nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku