Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horizonty, občanské sdruženíBrno

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Serioznost je naší devizou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Provozujeme sportovní spolek se specializací na judo.

Kontaktní údaje:

Bratislavská 215/31
60200 Brno

 
Telefon: +420545246166
E-mail: horizonty@post.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Trast pro ekonomiku a společnost

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzejní a vlastivědná společnost v Brně, o.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Musica Sacra - Jednota na zvelebení církevní hudby na Moravě

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Jednáme s ochotou. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mládež pro interkulturní porozumění

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku