Nepřehlédněte

Klub BačkoraOstrava

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Důležité pro nás je seriozní jednání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Kontaktní údaje:

Dělnická 305/45
70800 Ostrava

 
E-mail: klub.backora@volny.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Občanské sdružení Dítě s diabetem

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. U nás můžete se seriózností počítat. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojeďte s námi na tábor. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slezský soubor Heleny Salichové

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Obraťte se na naše odborné poradenství. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení Děti

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Náš přístup je seriozní. Jsme vždy ochotni pomoci. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Konzervativní klub

Zabýváme se sdružením lidí. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Jsme velice seriózní organizací. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku