Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Insight Strategy, a.s.Brno

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru výpočetní techniky. Naši klienti na nás oceňují především seriózní chování v poskytování služeb spojených s prodejem výpočetní techniky. Nabízíme výpočetní techniku a ochotu při pomoci s výběrem. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Naší rychlosti dodání můžete kdykoli využít.

Kontaktní údaje:

Fišova 405/9
60200 Brno

 
Telefon: +420545246150

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ODEC TRANS, s.r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Nakupte u nás kvalitní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Roman Kysel, antivirový software

V rámci svého portfolia poskytuje naše společnost i služby v oblasti výpočetní techniky. Hledáte-li kvalitu výpočetní techniky, zakupte ji u nás. Ochota vůči zákazníkům se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Na první místo klademe maximální znalost ve výpočetní technice. Mezi naše služby patří i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme široký prodej kvalitní výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EIO, spol. s r.o.

Kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky pro zákazníky zajistí naše společnost. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Garantujeme Vám serióznost jednání. Náš personál je ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům maximálně ochotný. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Štefl

Odborní pracovníci v naší společnosti pro naše zákazníky zajišťují služby vysoké kvality v oblasti výpočetní techniky. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Naše firma nabízí svým zákazníkům také poradenství. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. Známe potřeby svých zákazníků, kupující výpočetní techniku. Přesvědčte se, že nabízíme pouze kvalitní software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku