Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Real Dreams, s.r.o.Brno

Zajistíme vám služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme odborníky v oblasti prodeje výpočetní techniky. Prodáme vám kvalitní notebooky za dostupné ceny. Naše tablety jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Nabídneme Vám kopírku, která splňuje Vaše potřeby. Nakupujte u nás výhodně a na splátky. Se síťovými prvky od nás budete maximálně spokojeni.

Kontaktní údaje:

Dornych 129/57
60200 Brno

 
Telefon: +420545240261
E-mail: info@realdreams.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vladimír Štefl

Odborní pracovníci v naší společnosti pro naše zákazníky zajišťují služby vysoké kvality v oblasti výpočetní techniky. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Naše firma nabízí svým zákazníkům také poradenství. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. Známe potřeby svých zákazníků, kupující výpočetní techniku. Přesvědčte se, že nabízíme pouze kvalitní software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EIO, spol. s r.o.

Kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky pro zákazníky zajistí naše společnost. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Garantujeme Vám serióznost jednání. Náš personál je ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům maximálně ochotný. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ODEC TRANS, s.r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Nakupte u nás kvalitní zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Polesný, překladové slovníky

Jsme známou firmou nabízející služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme Vám prodej výpočetní techniky za bezkonkurenční ceny. Nabízíme kvalitní notebooky. Prodáváme kvalitní a moderní tablety. U nás k dostání nejširší výběr kopírek. Nabízíme i prodej na splátky. Síťové prvky v naší nabídce vás ohromí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku