Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Antonín Matloch - MATAVendryně

Poskytujeme kompletní služby v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se při výběru výpočetní techniky na naše služby odborného poradenství. V oblasti kvality vás nezklameme. Očekávejte od nás seriózní jednání. Jsme maximálně znalí v oboru prodeje výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

Vendryně 831
73994 Vendryně

 
Telefon: +420558350736

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Jan Sikora, software

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete spokojeni. Rádi vám poskytneme při vašem nákupu také poradenství. Počítejte u nás s rychlým dodáním. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

M studio - Manažerské poradenství, s.r.o.

Naší specializací je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naší serióznosti rozhodně můžete věřit. Orientujeme se na přání a potřeby našich zákazníků, snažíme se dodržovat vysoký standard kvality našeho servisu. Nabízíme individuální školení výpočetní techniky. Se serverem od naší společnosti si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Erich Křivan - EKSOFT

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Znalosti v oboru prodeje výpočetní techniky, z náš dělají vyhledávaného odborníka. Serioznost se prolíná v našem přístupu k vám. O kvalitě našich služeb není pochyb. V prodeji výpočetní techniky jsme ochotnými partnery. Využijte u nás odborné poradenství při výběru výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DD TECH, spol. s r.o.

Naše společnost vám poskytne spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej kvalitních notebooků za dostupné ceny. Specializujeme se na prodej tabletů. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku